01 02 05

В актовій залі департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації відбулася Регіональна зустрічі рад молодих вчених Львівської області. Зустріч проводилася з метою обговорення можливостей і викликів у діяльності рад молодих вчених та молодих вчених зокрема.

У зустрічі взяли участь представники 21 закладу вищої освіти та наукових установ Львівської області і директор департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска, організатор - Голова Ради молодих учених, д.ю.н, доцент Олеся Ващук. На зустрічі були обговорені основні проблеми які виникають під час здійснення наукових досліджень. Також організатори ознайомили із роботою спілки Рад молодих вчених, надали інформацію щодо проєктів, спрямованих на підтримку молодих учених у питаннях науково дослідницької діяльності, підвищення їхнього рівня обізнаності щодо написання грантових заявок та активне залучення молодих науковців до участі у всеукраїнських та міжнародних грантових програмах.