IMG 20231031 171642 565

Відділ працевлаштування та звʼязків з виробництвом
Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького запрошує студентів та випускників всіх спеціальностей
на Всеукраїнський кар’єрний захід «Час працювати 2023»

Захід відбудеться 21–23 листопада в online форматі.

На учасників чекають:
короткі та змістовні воркшопи з вдосконалення hard & soft skills;
щоденні добірки вакансій саме для студентів та випускників;
HR-сесії, де можна отримати відповіді на всі хвилюючі питання щодо працевлаштування;
відверті розмови з нещодавніми випускниками, які підкажуть шляхи працевлаштування в бажану компанію.

Компанії-роботодавці вже чекають на зустріч, тож давай знайомитись:
Львівська міська рада, Львівський холодокомбінат, Барком, Галичфарм, Агроль, ЕПІЦЕНТР К, Goodvalley, Національний банк України, ОККО, Мережа аптек «Подорожник», Фармак, Мережа аптек «Аптека Доброго Дня», Сільпо, Мережа Права, SoftServe, Genesis, EY, Тімак Агро, Melexis, ZONE3000, Прогрестех-Україна, Boosta, Deloitte, Infineon, KERNEL, Baker Tilly, Мистецький Арсенал, Renesas Electronics, Sigma Software, Метінвест Діджитал, PwC, iPlan, AC Crowe, ТАСКОМБАНК, Дельта Вілмар, Yalantis, Mazars, TCM Group Ukraine, Optima Hotels & Resorts, Ерідон, United Nations, World Food Programme, LOGITY, KONSORT, lifecell, Акордбанк і інші.

«Час працювати 2023» – це найкоротший шлях до першої роботи! Тож заповнюй реєстраційну форму ( https://forms.gle/yWQbeeyAMEwzggR29) та створюй власну карʼєрну траєкторію разом із провідними компаніями-роботодавцями!

Детальна інформація про активності заходу в Telegram ‒ https://t.me/timetowork_ua

Організатори: ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького, ЛНУ імені Івана Франка, НУ «Львівська Політехніка», КНУ імені Тараса Шевченка, НаУКМА , КПІ ім. Ігоря Сікорського, КНЕУ імені Вадима Гетьмана, Університет «КРОК», ХНУ імені В.Н. Каразіна, ДТЕУ, НУБіП, КНУТД, ОНТУ, ПУЕТ.

Найкращі університети країни об'єднуються задля твого світлого карʼєрного майбутнього!

Створюй власну карʼєрну траєкторію разом з нами!