Народний депутат України Віталій Купрій сам виявив ініціативу зустрітись із викладачами, студентами та співробітниками нашого університету. У своєму турне вищими закладами освіти України нардеп зробив ставку на зустріч із студентами. Темою зустрічей обрав свою історію успіху.

Отож 22 жовтня студенти, викладачі та співробітники університету зустрілися з народним депутатом України Віталієм Купрієм, щоб почути його історію успіху та секрети його досягнення. Однак депутат відмовився від лекції і зачепив філософські запитання: «Що таке успіх?», «Чи є на світі Бог?», «Чи корисна брехня?», «Що таке фаталізм, доля?», «Як правлять світом закони?» та інші. Розмова перетворилась у цікаву дискусію, під час якої нардеп розповів слухачам про те, якими він керуюється принципами і методами, щоб досягати своєї мети і дав деякі настанови студентам. Ось декілька фраз:
- «Давайте говорити об’єктивно. Факти, логіка, здоровий глузд, базуючись на конвенціях і правилах»;
- «Негативні емоції – це зло. Чим більше негативних емоцій у країні, тим більше зла. Тоді зло править світом»;
- «Бог – це істина»;
- «Досягти успіху – це зробити так, щоб люди до тебе добре ставились».
Викладачів і співробітників цікавили питання ухвалення необхідних законів, спрямованих на забезпечення соціального захисту населення: підвищення пенсій, зарплат, зниження цін на комунальні послуги тощо.

Прес-служба ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького