DSC 0641

Напередодні Різдва Христового представники Національної скаутської організації України “Пласт” передали Вифлеємський вогонь миру для колективу та студентства Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. В. о. ректора Університету, професор Іван Парубчак зустрівся із пластунами та прийняв цей символ любові, добра, щастя, миру і злагоди, який привезений зі Святої землі.

DSC 0630

“Передача Вифлеємського вогню є знаковою подією для нашого Університету, для нас усіх. І цей символ світла, символ добра, символ миру має нам допомогти у закінченні війни нашою перемогою та відновленні миру в державі. Вдячні Вам за Вашу місію, за Ваш візит і за всі ті добрі справи, які Ви робите”, – зазначив в. о. ректора Іван Парубчак.

Пластуни виконали різдвяну пісню про вогонь любові з побажаннями добра, затишку та єдності спільноті Університету та всім українцям.

DSC 0674

Пресслужба