Вже два роки поспіль студенти нашого університету їздять на практику до Болгарії. Цього літа планують поїхати 37 студентів. 13 лютого ректор університету Володимир Стибель разом з керівником відділу навчальної і виробничої практик та працевлаштування Богданом Галухом вручили студентам сертифікати, які надіслала організація-партнер ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького «РІУ».

Як зауважив Богдан Галух, болгарська сторона цього року надіслала запит на 200 осіб. Їм сподобалось, як працюють наші студенти, і вони були б готові прийняти у кілька разів більше, ніж у попередні роки. Однак виробнича практика має свою специфіку і університет зацікавлений, щоб практика була наближена до спеціальностей, на яких навчаються студенти. Тому до Болгарії переважно їдуть студенти з факультету харчових технологій, економічного та біолого-технологічного факультетів. Ректор Володимир Стибель дає настанови, просить, не соромитись, дзвонити і тримати керівництво університету в курсі усіх подій.

Спілкуючись, студенти, ті хто вже побував у Болгарії, радо відповідають на запитання і діляться своїми враженнями з тими, хто поїде вперше. Практика у Болгарії для них – це можливість попрацювати за зспеціальністю, яку вони вивчають, удосконалити іноземні мови, заробити гроші і відпочити. Болгарська сторона наразі виконала всі вимоги, які університет поставив в умовах контракту щодо практики: обов’язково з кожним має бути укладено робочий контракт, надано офіційний дозвіл на роботу, проплачено безплатний переїзд в обида кінці, медичне страхування, добрі умови проживання і харчування, позмінна робота, вихідні дні, вільний час для подорожей, розваг та відпочинку і робота готелях та ресторанах найвищого класу. Отож залишається побажати лише гарних вражень!

Прес-служба ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького