EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

18 квітня у нашому університеті розпочала роботу студентська міжнародна наукова конференція «Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького» , у якій беруть участь студенти з 20 ВЗО України та Польщі.

 

Підвищена цікавість до конференції вже відчувалась у коридорі біля актової зали університету, де відбувалась реєстрація учасників. А актова зала університету, розрахована на 400 осіб, заледве вмістила усіх бажаючих. Як стало відомо згодом, студентство з Республіки Польща представляє Природничий університет у Любліні, Вармінсько-Мазурський університет (м.Ольштин)та Університет імені Яна Кохановського в м.Кельце. Українські виші представляють студенти з Національного університету біоресурсів і природокористування України (м.Київ), Вінницького національного аграрного університету, Сумського національного аграрного університету, Фізико- механічного інституту ім.Г.В.Карпенка НАН України, Національного університету харчових технологій (м.Київ), Національного університету «Львівська Політехніка», Львівського національного університету імені І.Франка, Львівського національного аграрного університету, Львівського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом, Лікарні ветеринарної медицини «WSW»Голосіївського району (м.Київ), Рожищенського коледжу ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького, Рогатинського державного аграрного коледжу, Мукачівського аграрного коледжу ВП НУБіП, Горохівського коледжу ЛНАУ, Природничого коледжу ЛНУ імені І.Франка, Благодійної організації Львівська дорадча служба та ветеринарної клініки «Evrovet» (м.Тернопіль).

Відкрила пленарне засідання конференції народна хорова капела студентів нашого уніерситету «Ватра» студентським гімном «Гаудеамус». Привітав учасників студентської конференції перший проректор ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького Ігор Турко, зокрема він сказав: «Я вітаю молоду еліту. Так, я вважаю, що тут зібралася справжня еліта - студенти, які не обмежуються лише навчальною програмою і очікуванням отримати диплом, а хочуть значно більшого і готові присвятити себе науці. Я вам бажаю гарного змістовного спілкування. Повірте, це важливо для вас, адже, щоб рухатись далі, треба почути думки та ідеї ваших колег. Таким чином ви зможете знайти друзів, колег для співпраці і, можливо, партнерів для спільних наукових відкриттів».
Привітав студентів також викладач з Природничого університету у Любліні Іван Марчук. «Нас не треба просити тричі – ми завжди відкриті і готові до нових зустрічей, ідей і співпраці. Ми йдемо у доброму керунку, і я вважаю, що такі конференції мали б проводитись частіше. Адже дуже важливо, щоб наші студенти, які незабаром ввійдуть у доросле життя, стали добрими фахівцями. Я бажаю учасникам конфереції успіхів!», - сказав він, виголосивши привітанняукраїнською мовою, і отримав гучні оплески студентів.

Студентська конференція працюватиме два дні. У секціях студенти-науковці розглянуть багато тем: акушерські, хірургічні хвороби тварин та фамакологія, внутрішні хвороби тварин та клінічна діагностика, інфекційні та інвазійні хвороби тварин, технологію виробництва та переробки продукції тваринництва, сучасні технології в молочній галузі та інновації у біотехнології, актуальні проблеми економіки України та інноваційне забезпечення розвитку аграрних підприємств, сучасні проблеми екології та фармації:досягнення, перспективи та проблеми та багато інших. Підведення підсумків відбудеться 19 квітня о 12 год.


Прес-служба ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru