23 травня відбулося засідання вченої ради ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького. Вчена рада розглянула сім питань порядку денного: про зміни до «Положення про порядок заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників» (доповідав перший проректор Ігор Турко), про виявлення академічного плагіату в наукових роботах (дооповідач проректор з наукової роботи Олег Федець), про критерії оцінювання (рейтинг) діяльності НПП університету (доповідач зав. навч. відділу Тарас Пенцак).

Звітував про роботу наукового «Вісника» ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького
відповідальний за випуск журналу, професор Богдан Гутий.
Приємним сюрпризом цього засідання вченої ради університету було вручення грамоти департаменту агропромислового розвитку ЛОДА завідувачці кафедри технології молока і молочних продуктів, професору Орисі Цісарик за багаторічну сумлінну наукову працю, вагомий внесок в розвиток аграрної науки області та з нагоди професійного свята – Дня науки. І як підтвердження цієї грамоти, ректор університету, професоро Володимир Стибель повідомив, що члени вченої ради можуть порадіти за ще одного викладача університету, ученицю професора Орисі Цісарик – доцента Любов Мусій, яка також сьогодні у Польщі отримала стипендію Івана Виговського на стажування у вишах РП.
Насамкінець члени вченої ради проголосували проходження стажування за кордоном Конопленко Н.А., Костишина Є.Є., Дмитрів О.Я., Кави С.Й.

Прес-служба ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького