У четвер, 31 жовтня 2019 р. о 14.10 год. в аудиторії №6
відбудеться засідання Вченої ради університету

1. Про набуття Рожищенським коледжем ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького статусу закладу фахової передвищої освіти.
Доповідач: т.в.о. директора Рожищенського коледжу Казимир М.М.
2. Доведення до відома Вченої ради основних положень проекту Статуту Рожищенського фахового коледжу ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького.
Доповідач: т.в.о. директора Рожищенського коледжу Казимир М.М.
3. Затвердження «Положення про навчально-практичний центр при кафедрі гігієни, санітарії та загальної ветеринарної профілактики»
4. Звіт за результатами літньої екзаменаційної сесії
5. Затвердження голів екзаменаційних комісій
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І.В.
6. Затвердження тем кандидатських дисертаційних робіт аспірантам прийому 2019 р.
Доповідач: відповідальний за аспірант-у та докторант-у доц. Барило Б.С.
7. Про розгляд ліцензійної справи щодо підготовки іноземців за освітньою програмою другого рівня вищої освіти (магістр) спеціальності 211 «Ветеринарна медицина».
Доповідач: декан ФВМ Стронський Ю.С.
8. Про розгляд ліцензійної справи щодо підготовки здобувачів за освітньою програмою першого рівня вищої освіти (бакалавр) спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».
Доповідач: декан ФЕМ Гримак О.Я.
9. Затвердження плану графіку підвищення кваліфікації спеціалістів ветеринарних установ при відділі післядипломної освіти ФВГЕП ЛНУВМБ імені С.З Гжицького на 2020 р.
Доповідач: В.о. декана ФВГЕП Пеленьо Р.А.
10. Щодо присвоєння вченого звання доцента Камрацькій Олесі Іванівні
Доповідач: учений секретар Конопленко Н.А.
11. Щодо присвоєння вченого звання професора Кострубі Андрію Михайловичу, Колодійчуку Володимиру Анатолійовичу
Доповідач: учений секретар Конопленко Н.А.
12. Щодо проходження стажування за кордоном доц. Войтович Н.В., доц. Сус Г.В., Ковальський Ю.В.
Доповідач: учений секретар Конопленко Н.А.
13. Щодо зміни теми дисертаційної роботи аспірантки кафедри хірургії Огоньок Оксани Ігорівни.
Доповідач: учений секретар Конопленко Н.А.
14. Обговорення і рекомендація до затвердження плану роботи Вченої ради на 2019/2020 навчальний рік.

Заступник голови Вченої ради,1-й проректор І.Б.ТУРКО