Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького та Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи започатковують освітньо-наукову співпрацю., головною метою якої єпідговка висококваліфікованих фахівців спеціальності 212-"Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза", за освітніми ступенями "Магістр" та "Доктор філософії".
У документі, який підписали представники аакладів, йдеться, що задля удосконалення практичної складової навчального процесу в Університеті представники лабораторії долучатимуться до формування навчальних планів підготовки фахівців, організації та проведення лекцій і різних видів практики.