EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru


Згідно з Правилами прийому на навчання до ЛНУВМБ ім. С.З.Ґжицького 2018 року випускники коледжів мають можливість претендувати на навчання у вищих навчальних закладах на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста для здобуття ступеня бакалавра за результатами вступних випробувань. ЗНО випускникам коледжів для вступу до університету складати не потрібно. Вступні фахові випробування будуть проходити в університеті.

Успішно склавши вступне випробування, абітурієнти будуть зараховані на другий (третій) курс або на перший курс (зі скороченим строком навчання).
У 2018 році виділено спеціальності яким надається особлива підтримка. У Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Ґжицького це спеціальності׃
•Екологія;
•Біотехнології та біоінженерія;
•Харчові технології;
•Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва;
•Водні біоресурси та аквакультура.
Випускники коледжів, які вступають на зазначені спеціальності можуть потрапити на державну форму навчання з будь-якої спеціальності молодшого спеціаліста.
Випускники коледжів, які бажають навчатися на факультеті ветеринарної медицини , можуть здобувати ступені бакалавра або магістра. У випадку коли абітурієнти обирають ступінь магістра ветеринарного (211 "Ветеринарна медицина", 212 "Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза") або медичного (226 "Фармація, промислова фармація") спрямувань їм необхідно представити диплом молодшого спеціаліста з відповідної галузі знань.
Особи з дипломом молодшого спеціаліста можуть брати участь у конкурсі також на наступні спеціальності:
073 " Менеджмент", 075 "Маркетинг", 081 "Право", 242 "Туризм", 226 "Фармація, промислова фармація".

Подача документів розпочинається 12 липня та триватиме до 24 липня, а вступні іспити пройдуть з 25 по 31 липня.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru