Згідно з Умовами прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2019 році випускники коледжів, які здобули ОКР молодшого спеціаліста, можуть вступати для здобуття ступеня бакалавра (магістра ветеринарного або фармацевтичного спрямування) зі скороченим строком навчання (бакалавр – 2 роки, магістр – 4-5 років) за результатами вступного фахового випробування з обраної спеціальності, яке проводить університет.

Особливістю вступної кампанії 2019 року є те, що для вступу на спеціальності 051 «Економіка» та галузі знань 07 «Управління та адміністрування» (у нашому університеті це спеціальності 073 «Менеджмент» та 075 «Маркетинг») потрібно подавати сертифікат ЗНО з української мови та літератури, а також скласти вступне фахове випробування.
У 2019 році за державним замовленням на спеціальності 101 «Екологія», 162 «Біотехнології та біоінженерія», 181 «Харчові технології», 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», 207 «Водні біоресурси та аквакультура», які користуються особливою підтримкою держави, можуть вступати абітурієнти з будь-якої іншої, неспорідненої спеціальності молодшого спеціаліста (у тому числі з інших галузей знань).
Особи з дипломом молодшого спеціаліста можуть брати участь у конкурсі також на спеціальності:
081 «Право»;
211 «Ветеринарна медицина»;
212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза»;
226 «Фармація, промислова фармація»;
242 «Туризм».
Подача документів здійснюється випускниками коледжів особисто та у паперовій формі і триватиме з 10 по 22 липня. Вступні фахові випробування пройдуть з 23 по 30 липня, а зарахування за державним замовленням відбудеться 02 серпня 2019 року.