Згідно розпорядження ректора університету від 11.04. 2019 р. № 10 “Про підготовку до вступної кампанії та залучення абітурієнтів у 2019 році” та “Порядку призначення і виплати стипендій здобувачам вищої освіти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького” кожен студент університету може отримати 2 бали до рейтингу успішності згідно яким призначається стипендія за профорієнтацію одного абітурієнта, що вступить до ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького у 2019 році, а також премію у розмірі 1000 грн у випадку залучення двох вступників, а трьох і більше осіб – 1500 грн.
Студенти, які навчаються в університеті повинні подати інформацію про потенційних вступників (випускників шкіл, коледжів, а також випускників інших навчальних закладів) до приймальної комісії до 10 липня 2019 року.
За підсумками вступної кампанії 2018 року 18 студентів отримали 2 додаткові бали до рейтингу успішності, 5 студентів отримали премію в розмір 1000 грн, 4 студенти – 1500 грн.
Профорієнтаційні анкети необхідно подати в приймальну комісію до 10.07.2019 року.