(Наказ Міністерства освіти і науки України № 1285 від 11 жовтня 2019 року)
У 2020 році вступники на основі повної загальної середньої освіти зможуть подати 5 заяв на місця державного або регіонального замовлення.
Кількість заяв на контрактну форму навчання (за кошти фізичних або юридичних осіб) обмежуватись не буде.

Для здобуття ступеня бакалавра (магістра ветеринарного та фармацевтичного спрямувань) будуть прийматись сертифікати ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 років, окрім оцінок з іноземних мов (сертифікати ЗНО з англійської, французької, німецької та іспанської – за 2018-2020 роки).
• Конкурсний бал вступників, які вступають на основі повної загальної середньої освіти для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» не може бути меншим ніж 130 балів; а для ступеня бакалавра спеціальностей «Право», «Публічне управління та адміністрування» – не менше ніж 140 балів.
• Вступники, що здобули повну загальну середню освіту, допускаються до конкурсного відбору на місця державного замовлення за наявності конкурсного бала не менше 125.
• Для вступу на бакалавра (магістра ветеринарного та фармацевтичного спрямувань) на основі ОКР молодшого спеціаліста необхідно обов'язково подавати сертифікат ЗНО з української мови та літератури та скласти фахове вступне випробування в університеті. Крім того, для навчання за спеціальністю “Економіка” та спеціальностями галузей знань “Управління та адміністрування”, “Публічне управління та адміністрування” вступник, що закінчує коледж, вступає на скорочений термін навчання, окрім сертифікату з української мови та літератури повинен подавати сертифікат ЗНО з математики (математики або історії України, на вибір – для вступу на контракт) і скласти фахове випробування у закладі вищої освіти.