EN   UA

label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

Завідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент Батюк Богдан Богданович

 Контакти:
вул. Тершаківців 11
телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Студенти факультету економіки та менеджменту освітньо-професійної програми “Маркетинговий менеджмент” Бабич В.І. (науковий керівник доцент каф. менеджменту Вовк М.В.) та Гурняк Христина (науковий керівник доцент каф. менеджменту Коробка С.В.) 22 квітня взяли участь у XXII Всеукраїнській щорічній студентській науково-практичній конференції з участю іноземних студентів «Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології», яка відбувалася в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Метою конференції було дослідити особливості сучасного менеджменту та об’єднати молодих вчених і їх наукових керівників у бажанні поділитися своїми дослідженнями, обмінятися накопиченими науковими знаннями, заявити про себе.
Конференція об'єднала 227 молодих вчених та їх наукових керівників багатьох закладів вищої освіти України, а також Молдови, Білорусі та Китаю і проходила у форматі Internet-конференції з використанням платформи Google meet.
Тези конференції оприлюднені на офіційному сайті ОРІДУ НАДУ при Президентові України режим доступу: http://www.oridu.odessa.ua/9/buk/21042021.pdf

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru