label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

Screenshot 20211103 153228 Zoom

03 листопада 2021 року відбулося онлайн обговорення освітньої програми Менеджмент підготовки бакалаврів зі спеціальності 073 «Менеджмент» галузі знань 07 «Управління та адміністрування», яка розроблена на основі галузевого стандарту вищої освіти з урахуванням досвіду підготовки фахівців у сфері управління та адміністрування.

В обговорені брали участь стейхолдери від академчної спільноти, зокрема:
Полтавського державного аграрного університету: Воронько-Невіднича Тетяна Вікторівна, завідувач кафедри менеджменту, кандидат економічних наук, доцент; Зось-Кіор Микола Валерійович, професор кафедри менеджменту, доктор економічних наук; Дячков Дмитро Володимирович, професор кафедри менеджменту, доктор економічних наук; Сазонова Тетяна Олександрівна, доцент кафедри менеджменту, кандидат економічних наук.
Миколаївського національного аграрного університету: Полторак Анастасія Сергіївна, завідувач кафедри менеджменту та маркетингу, доктор економічних наук, доцент; Котикова Олена Іванівна, завідувач кафедри економіки підприємств, докторка економічних наук, професор.
Національного університету «Львівська Політехніка»: Бойко Віталій Володимирович, доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту.
Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького: Гримак Олег Ярославович, декан факультету економіки та менеджменту, кандидат економічних наук, доцент; Вовк Мирослава Василівна, заступник декана факультету економіки та менеджменту, гарант ОП, кандидат економічних наук, доцент; Левків Галина Ярославівна, професор кафедри менеджменту, доктор економічних наук, доцент; Минів Роман Михайлович, доцент кафедри менеджменту, кандидат економічних наук, доцент; Батюк Богдан Богданович, завідувач кафедри менеджменту, гарант ОП, кандидат економічних наук, доцент.

Screenshot 20211103 153756 Zoom

Screenshot 20211103 154531 Zoom
В форматі он лайн на платформі Zoom було обговорено питання щодо:
-унікальності освітньої програми;
- перегляду і оновлення освітніх компонент програми;
- співвідношення в освітній програмі професійних дисциплін і дисциплін загальної підготовки;
- вибірковості освітніх компонентів;
- позитивних практик, які використовуються в інших ВНЗ щодо покращення освітньої програми.