label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

вул. Тершаківців 11
телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

3 листопада відбулося онлайн обговорення освітньої програми Менеджмент підготовки бакалаврів зі спеціальності 073 «Менеджмент» галузі знань 07 «Управління та адміністрування», яка розроблена на основі галузевого стандарту вищої освіти з урахуванням досвіду підготовки фахівців у сфері управління та адміністрування.

В обговорені брали участь стейхолдери від академчної спільноти, зокрема:

Полтавського державного аграрного університету: Воронько-Невіднича Тетяна Вікторівна, завідувачка кафедри менеджменту, кандидатка економічних наук, доцентка;  Зось-Кіор Микола Валерійович, професор кафедри менеджменту, доктор економічних наук;  Дячков Дмитро Володимирович, професор кафедри менеджменту, докторка економічних наук; Сазонова Тетяна Олександрівна, доцентка кафедри менеджменту, кандидат економічних наук.

Миколаївського національного аграрного університету: Полторак Анастасія Сергіївна,  завідувачка кафедри менеджменту та маркетингу, докторка економічних наук, доцентка; Котикова Олена Іванівна, завідувачка кафедри економіки підприємств, докторка економічних наук, професорка.

Національного університету «Львівська Політехніка»: Бойко Віталій Володимирович, доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту.

Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького: Гримак Олег Ярославович, декан факультету економіки та менеджменту, кандидат економічних наук, доцент; Вовк Мирослава Василівна, заступниця декана факультету економіки та менеджменту, гарантка ОП, кандидатка економічних наук, доцентка; Левків Галина Ярославівна, професорка кафедри менеджменту, докторка економічних наук, доцентка; Минів Роман Михайлович, доцент кафедри менеджменту, кандидат економічних наук, доцент; Батюк Богдан Богданович, завідувач кафедри менеджменту, гарант ОП,  кандидат економічних наук, доцент.

У форматі онлайн на платформі Zoom було обговорено питання щодо:

-унікальності освітньої програми;

- перегляду і оновлення освітніх компонент програми;

- співвідношення в освітній програмі професійних дисциплін і дисциплін загальної підготовки;

- вибірковості освітніх компонентів;

- позитивних практик, які використовуються в інших ВНЗ щодо покращення освітньої програми.