label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

Screenshot 20211104 120153 Zoom

04 листопада 2021 року о 1200 год. відбулася онлайн зустріч, на платформі Zoom, з обговорення освітньо-професійної програми підготовки «Менеджмент» першого рівня (бакалаврського) вищої освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент» галузі знань 07 «Управління та адміністрування».

Учасники обговорення освітньої програми:

Херсонський державний аграрно-економічний університет
- Аверчев Олександр Володимирович, проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, доктор сільськогосподарських наук, професор. Заслужений діяч науки і техніки України.
- Крикунова Вікторія Миколаївна, декан економічного факультету, кандидат економічних наук, доцент.
- Кириченко Наталя Валеріївна, завідувач кафедри менеджменту та інформаційних технологій, кандидат економічних наук, доцент;
- Морозов Роман Володимирович, доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту та інформаційних технологій;
- Лобода Олена Миколаївна, кандидат технічних наук, доцент кафедри менеджменту та інформаційних технологій;
- Капліна Анастасія Іванівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту та інформаційних технологій;
- Жосан Ганна Володимирівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту та інформаційних технологій;
- Боліла Світлана Юріївна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри менеджменту та інформаційних технологій;
- Алєщенко Людмила Олександрівна, асистент кафедри менеджменту та інформаційних технологій.

Одеський державний аграрний університет:
- Коваленко Олена Анатоліївна, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, доцент.
Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького:
- Гримак Олег Ярославович, декан факультету економіки та менеджменту, кандидат економічних наук, доцент;
- Вовк Мирослава Василівна, заступник декана факультету економіки та менеджменту, кандидат економічних наук, доцент;
- Минів Роман Михайлович, доцент кафедри менеджменту, кандидат економічних наук;
- Батюк Богдан Богданович, завідувач кафедри менеджменту, гарант ОП, кандидат економічних наук, доцент.

Screenshot 20211104 120054 Zoom

Screenshot 20211104 120836 Zoom

В процесі дискусії колегами з академічної спільноти півдня України було обговорено питання щодо:
- мети та завдання та унікальності ОП «Менеджмент»;
- розширення горизонтів для неформальної та інформальної освіти;
- оновлення класифікатору для ОП «Менеджмент»;
- обміну досвідом академічної мобільності та міжнародними зв’язками.

Screenshot 20211104 120130 Zoom

Screenshot 20211104 120141 Zoom