image001

Як результат напрацювань у рамках проєкту Інтеракт 3 квітня 2023 року відбулась перша робоча зустріч представників створеного учасниками Альянсу EUGREEN Кластеру №5 «Освітні науки для сталого розвитку». В даній групі координаторами є Університет Евори (Португалія) та Університет Євле (Швеція). Від нашого Університету до обговорення низки питань долучились проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Двилюк та завідувач кафедри української та іноземних мов ім. Якима Яреми Михайло Подоляк.

У ході зустрічі сторони порушували питання важливості використання сучасних підходів до науки та освіти щодо сталого розвитку, оцінки зовнішнього світу екосистем і соціально-економічних структур, технології та динаміки управління. Представники кластеру працюватимуть над розробкою більш цілісних підходів та педагогічних методів, оскільки, як зазначалося, цілі цього дослідницького кластера полягають у розробці інтегрованих підходів для підвищення обізнаності про місцеві, сезонні, органічні продукти, продукти справедливої торгівлі та кращого добробуту тварин, екологічні відмінності між  різними дієтами з кінцевою метою сприяти поширенню екологічно стійкого та якісного харчування у більш здоровому середовищі.