Наукова стипендія (2000 злотих за кожен місяць стажування) – призначається молодим дослідникам до 35 років для проходження короткострокових стажувань (від 1 до 3 місяців) у Вроцлавському університет природничих наук.

Стипендія призначається ректором Вроцлавського університету на підставі надісланих документів, покриває витрати на проживання та харчування.

Дата використання стипендії – з 01.10.2022 по 30.06.2023

Вимоги:

• вік до 35 років;
  • працевлаштування або навчання в докторантурі (аспірантурі);
  • добре володіння польською або іншою мовою, що дозволяє кандидату спілкуватися з викладачем-дослідником;
  • програма стажування (при подачі заявки на отримання стипендії більше, ніж на 1 місяць, вона має бути затверджена керівником відповідної кафедри/інституту Вроцлавського університету);

Кінцевий термін подання аплікаційних форм із обов’язковими додатками – 20 липня 2022 року.