EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Проєкт USAID «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) продовжує навчати студентів та викладачів отримувати максимум користі від кейсів.

*Кейси - це фактично реальні проблеми бізнесу, організацій, громад, рішення для яких потрібно знайти.

Раді анонсувати вам “КЕЙС МЕНТОРСТВО” - суперпрактичний курс тренінгів, де ми покажемо алгоритми розв’язку кейсів: від розуміння проблеми до розробки презентації, та допоможемо розв’язати ваш перший кейс. А якщо кейс не перший, то покажемо, як можна розв’язувати кейси по-іншому.

На курсі у буде:

  • Навчання в Телеграмі, щоб у вас був постійний доступ
    • Модулі, що складаються з коротких відео замість лекцій в конкретний і, як правило, незручний час
  • Постійна менторська підтримка в бесіді та
  • Щотижневі сесії запитань та відповідей.

Для кого курс:

  • Для студентів, які хочуть прокачати аналітичні та презентаційні навички. Вони зможуть попрактикуватися і розробити крутий проєкт
  • Для викладачів, які хочуть використовувати кейси. Вони зможуть зрозуміти хід кейсерського мислення та поширювати його серед студентів.

Більше деталей про зміст курсу та тематику кейсу - згодом, а поки реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/6tSo2jkrjPuhiaUv7

Краще відразу долучайте друзів, адже в команді буде простіше і веселіше. Але якщо команди наразі немає, то ми допоможемо.

Реєстрація відкрита до 12 березня.

З початку 2021 року Проєкт USAID популяризує кейси у закладах освіти та навчає всіх охочих розв’язувати бізнес-кейси. За цей час про кейси дізналися майже в кожному куточку України.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru