Міжнародній літній школі на базі Вроцлавського університету природничих наук (РП)

Двотижнева Літня школа, організована Вроцлавським університетом природничих наук, передбачає онлайн лекції (26.06 – 30.06. 2023 р.) та практикуми у Вроцлаві (10.07 – 14.07.2023 р.).

Учасникам пропонують обрати між двома курсами:

1. Коні як тема наукових досліджень для кожного. (Охоплює такі теми як фізіологія та фізіотерапія коней, молекулярні дослідження, кардіологія та пасовища).
  2. Собаки та коти в міждисциплінарних наукових дослідженнях (Охоплює такі теми як онкологія, кардіологія та репродукція).

Учасників, які успішно пройдуть співбесіду з організаторами заходу, отримають стипендійну виплату в розмірі близько 1000 євро.

Не опустіть чудову можливість навчатися у найкращих науковців та отримати практичний досвід. Ви зустрінете однодумців з всього світу, відкриєте для себе нові дослідницькі можливості та побуваєте у нових місцях.

Проведіть літо з користю та незабутньо!

Дізнайтеся більше та зареєструйтесь на сайті.

Реєстрація відкрита до 31 травня 2023 року.