Відкрита реєстрація на участь у Літній школі «Захист ґрунтів та управління деградованими та промисловими землями»

До 9 червня 2023 року триває реєстрація на участь у Міжнародній змішаній інтенсивній програмі   в рамках програми Еразмус+, яку поводитимуть на базі Вроцлавського природничого університету (Польща) партнери Альянсу EU GREEN. Наш Університет є учасником проєкту Інтеракт в межах вище згаданого Альянсу європейських університетів.

Програма розділена на дві частини, перша з яких включатиме 40 навчальних годин у Вроцлаві з 3 по 7 липня 2023 р. У цій частині передбачено два дні стаціонарних лекційних та лабораторних занять і три дні для екскурсій. Онлайн-частина, запланована на 16 – 26 жовтня 2023р. та включатиме 30 навчальних годин на основі попередньо записаних лекцій та онлайн-зустрічей.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Видатки покриватимуться за рахунок фінансування ЄС (Еразмус+). Перевага надається студентам та аспірантам таких спеціальностей: Охорона навколишнього середовища, Екологічні науки, Біологія, Географія, Сільське господарство.

Бажаючих взяти участь прошу зголоситися у Відділ міжнародних зв’язків  (214 каб.).