EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

01

 

Студенти факультету «Ветеринарної медицини» Орда О. і Кащишин А.  (3 курс СП), Черняков Я. (4 курс), Литвинець Ю.(4 курс), Головешко В.(4 курс), Дем’яник А. (4 курс), Яцинич Ю. (2 курс магістр) Ліщинський М.(2 курс магістр) з 3 по 15 квітня проходили навчальну практику  у Польщі місті Тарнові у клініках ветеринарної медицини під керівництвом Маріуша Кайпуся та Даріуша Квашсневіча.

02

03

Під час проходження практики студенти мали можливість приймати участь у проведенні  наступних  операцій: кастрування, стерилізація, кесарів розтин, остеосинтез та ін., також мали змогу досліджувати тварин за допомогою УЗД, променевої діагностики і лікувати їх. Окремим етапом практики була вакцинація тварин від заразних хвороб.

У клініках студентам задавали домашнє завдання, а саме: надавали для опрацювання літературу з профілактики, діагностики і лікування хвороб тварин та хірургічні інструменти для відпрацювання навиків накладання швів.

04

05

06

07

08

09

10

11

Студенти також мали можливість відвідувати забійні пункти, де побачили і навчилися сучасним методам підготовки туш до забою, обезкровлення, розділення туш на частини та методології проведення ветеринарно-санітарного контролю.
Окрім навчання студенти мали змогу побачити мальовничий Краків та відвідати соляні шахти регіону м. Тарнув, відчути себе на місці робітника, який видобуває сіль. 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru