EN   UA

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ У ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ. СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 017 ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ (БАКАЛАВР)

Заповніть заяву для участі у творчому конкурсі. З графіком проведення творчого конкурсу можете ознайомитись за посиланням. Під час реєстрації завантажте копію паспорта або ID - картки, кольорову фотокартку розміром 3х4 та фотокопію заповненої Вами заяви.
Реєстрація відкрита за посиланням: https://forms.gle/YSFLENUjNZ23EZW2A .
Консультацію можете отримати за телефонами:
(032) 239-26-13;
097-063-35-12 – Київстар
093-024-18-89 – life:)
095-227-85-33 – МТС
79010, м. Львів, вул. Пекарська, 50.


 

Реєстрація для участі у вступних іспитах осіб пільгових категорій!

Проходити реєстрацію та брати участь у конкурсному відборі за результатами вступних іспитів (замість ЗНО) мають право пільговики (випускники шкіл та коледжів):

 • особи, визнані постраждалими учасниками Революції Гідності, учасниками бойових дій;
 • діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа;
 • особи, які мають захворювання та/або патологічні стани, які є перешкодою для проходження ЗНО;
 • особи, яким за рішенням регламентної комісії при регіональному центрі оцінювання якості освіти відмовлено в реєстрації для участі в 2020 році в зовнішньому незалежному оцінюванні через неможливість створення особливих (спеціальних) умов;
 • особи, які проживають на тимчасово-окупованих територіях;
 • громадяни України, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції/ операції об’єднаних сил (на період її проведення);
 • особи, звільнені з військової служби починаючи з 01 грудня 2019 року включно;
 • громадяни України, які здобули повну загальну середню освіту за кордоном у період між 01 вересня 2019 року та 30 листопада 2020 року.

Заповніть заяву.   З графіком проведення вступних іспитів можете ознайомитись за посиланням.  Під час реєстрації завантажте копію паспорта або ID-картки, свідоцтво (атестат) про повну загальну середню освіту або довідку про його отримання, довідку, що підтверджує наявність пільги, кольорову фотокартку розміром 3х4 та фотокопію заповненої Вами  заяви.

Ознайомтесь з переліком спеціальностей та конкурсних предметів, а також з графіком іспитів.

Реєстрація відкрита за посиланням: http://reg.lvet.edu.ua/i.php

Консультацію можете отримати за телефонами:

(032) 239-26-13

097-063-35-13 – Київстар;

093 – 063-35-12 – Life;

095-227-85-33 – Vodafone.

79010, м. Львів, вул. Пекарська, 50.

 

 

Вітаємо вас з професійним святом – Днем бухгалтера України і  висловлюємо щиру вдячність вам за невтомну працю і любов до неї, за відсутність проблем з податками та зарплатами!

Нехай ваша робота  завжди буде успішною і злагодженою в колективі, нехай баланси завжди будуть лише позитивними, а перевірки  - вдалими. Нових вам звершень, душевної гармонії,  здоров’я, гарного настрою і  всіляких гараздів!

З повагою колектив університету, ректорат, профспілковий комітет і пресслужба.

Детальніше...

Сьогодні, 25 червня, відбулося засідання вченої ради університету. За весь період картину назбиралося 25 питань порядку денного, багато з яких необхідно було вирішити колегіально і ухвалити таємним голосуванням. Учасники вченої ради (присутні 50 осіб), виконуючи усі рекомендації та застереження і дотримуючись усіх правил на час карантину, зібрались в актовій залі університету, розрахованій майже на 500 місць.

Детальніше...

У четвер, 25 червня 2020 р. о 11:00 хв. в актовій залі відбудеться засідання Вченої ради університету.

 1. Зміни до Правил прийому до ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького в 2020 році.

Доповідач: відповідальний секретар ПК Данкович Р.С.

 1. Розподіл ліцензійних обсягів між формами навчання у розрізі спеціальностей

Доповідач: відповідальний секретар ПК Данкович Р.С.

 1. Про погодження Положення відокремленого структурного підрозділу «Рожищенський фаховий коледж ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького»

Доповідач: Т.в.о директора Рожищенського коледжу Казимир М.М.

Детальніше...

Підрозділ навчальної і виробничої практик та сприяння працевлаштуванню випусників розробив анкети для опитування Випускників та Роботодавців ЛНУВМБ ім. С.З.Гжицького.

Основна мета опитування – це моніторинг працевлаштування випускників, визначення основних тенденцій розвитку ринку праці сьогодні, вивчення якості наданої освіти випускникам та прогнозовані потреби у фахівцях. Якими компетенціями і навиками має володіти молодий фахівець, а також можливості ефективної співпраці і комунікації роботодавців та Університету.

Детальніше...

 

Колектив Львівського національного університету ветеринарної

медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького з сумом сповіщає, що

на 80 році пішов з життя колишній ректор університету

КРАВЦІВ РОМАН ЙОСИПОВИЧ

Чорна стрічка копия

академік Національної академії аграрних наук України, доктор біологічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України. 

  Народився 6 березня 1941 р. у селянській родині в с. Вороблевичі Львівської області. У 1959 р. закінчив Судововишнянську зооветеринарну школу. З 1959 по 1962 рр. працював ветфельдшером Ролівської ветдільниці та колгоспу «Дружба», заочно навчався у Судововишнянському зооветеринарному технікумі. Демобілізувавшись із армії, у 1965 р. вступив до Львівського зооветеринарного інституту (нині – Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Ґжицького).

Детальніше...

Наказ №64 "Про заходи запобігання розповсюдження коронавірусу"  >>переглянути<<


Наказ №69 "Внесення змін до наказу №64" >>переглянути<<


Наказ  №73 "Щодо організації освітнього процесу в період карантину COVID-19" >>переглянути<<


 Наказ  №74 "Щодо продовження карантину" >>переглянути<<


 Наказ №75 "Внесення змін до наказу №73" >>переглянути<<


Наказ №84 "Про продовження карантину" >>переглянути<<


Наказ №90 "Про продовження карантину" >>переглянути<<


Наказ №105 "Про продовження карантину" >>переглянути<< 

 

 

28 травня під керівництвом першого проректора університету І.Б. Турка у відділі забезпечення якості освіти та акредитації відбулася нарада з питань акредитації освітніх програм.
Згідно з вимогами МОН України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, учасники наради обговорли поточну діяльність відділу із забезпечення координації дій гарантів відповідних освітніх програм та відповідних працівників Університету для покращення роботи з підготовки та проведення процедури акредитації у 2020-2021 н.р.

Детальніше...

  Згідно з постановою КМ від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів», завершальним строком подачі документів на конкурс щодо заміщення посади директора Рожищенського коледжу ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького вважати 05 червня 2020 року.

 

Ректорат

 

Детальніше...

 День вишиванки святкують щороку у третій четвер травня. У 2020 році цей день припадає на 21 травня.

ВІТАЄМО УСІХ З ДНЕМ ВИШИВАНКИ ТА БАЖАЄМО НАТХНЕННЯ ДО НАВЧАННЯ ТА ПРАЦІ, А ТАКОЖ ВІРИ У СВІТЛЕ МАЙБУТНЄ НАШОЇ УКРАЇНИ.

6

1

3

Детальніше...

відеоконференція

19 травня у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького спільно з Бродівською філією обласного центру зайнятості відбулась онлайн-конференція, у якій взяли участь декани факультетів, відповідальний секретар приймальної комісії університету, потенційні роботодавці-виробничники, а токож випускники шкіл Бродівського району.

Незважаючи на те, що учасники конференції, здавалося, мали різні мотиви для участі, в результаті усі погодились, що не може бути хорошого фахівця без наукової бази, як не може наука бути відірваною від виробництва.

Також декани факультетів зуміли донести до потенційних абітурієнтів переваги навчання саме на їхніх спеціальностях, розказавши про можливості, які відкриються для них при вступі до університету.

Так, декан факультету економіки та менеджменту Олег Гримак зазначив, що, попри так званий надлишок випускників-економістів на ринку праці, надзвичайно актуальним є забезпечення розвитку економіки з високою доданою вартістю, економіки зі сталим розвитком сільськогосподарських територій, економіки, яка буде спрямована на відтворення якісно нового людського потенціалу. А для цього вкрай необхідними є випускники спеціальностей «Менеджмент», «Маркетинг» та «Економіка» з сучасними фаховими знаннями. Не оминув декан і спеціальність «Туризм». Він зазначив, що в умовах світової пандемії наявність сучасних комфортних туристичних комплексів з висококваліфікованими працівниками в середині країни, особливо на базі сільськогосподарських підприємств, стає як ніколи актуальною.

Детальніше...

Мама це наше перше слово, наша найвідданіша і наймудріша людина в житті. Тільки мама любить нас безмежною любов’ю протягом усього життя. Мама - це наша берегиня від усіляких бід і напастей, це наш земний ангел-охоронець. Дякуємо вам, наші найдорожчі, за життя, за любов, за розуміння, яке ми зустрічаємо у ваших очах.
Бажаємо вам здоров’я і душевного спокою. Хай кожна дитина: мала, доросла, чи у зрілому віці дарує вам радість, тепло свого серця і любов!
Щиро вітаю усіх жінок-матерів із святом!
Ректор університету Володимир Стибель

den pam yati ta prymyrennya

 

Детальніше...

Дочірні категорії

 • ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького

  Львів

  вул. Пекарська, 50

 • Приймальня ректора

  (032) 260-28-89

 • Приймальна комісія
  (032) 239-26-13