EN   UK

ППО Профком студентів та аспірантів днями організував подію, яка зацікавила студентів. 19 вересня 2019 року відбувся загально-університетський квест для першокурсників «Маєш знати». У ньому взяли участь 4 команди по 5 осіб в кожній. Квест допоміг ознайомитися з територією нашого університету та студмістечка.
Детальніше...

У червні місяці стартувала літня сесія очно – дистанційної школи МАН. Її мета – розвиток здібностей та поглиблення профорієнтаційної роботи з обдарованими учнями загальноосвітніх навчальних закладів області.
Слухачі МАН ( учні 6 – 10 класів ) 5 червня зустрілись із заступником декана біолого – технологічного факультету доц. Крушельницькою О.В. Під її керівництвом МАНівці ознайомились з напрямком роботи та навчання, кафедрами відповідного факультету.
Детальніше...

 ЗАПРОШУЄМО СТУДЕНТІВ взяти участь у конкурсі від компанії Scholarship, переможець отримує стипендію (грошовий грант) на сплату навчання.

Для участі студентам необхідно зареєструватися на сторінці проекту грантодавців з обраною темою та підготувати відповідну роботу:

https://credit-online.org.ua/ua/scholar-ship-ua

УСІ ЗАЯВКИ ПОВИННІ БУТИ ПОДАНІ ОНЛАЙН ДО 27 ЖОВТНЯ 2019.

ОЦІНКА РОБІТ З 27 ПО 30 ЖОВТНЯ 2019.

НАГОРОДЖЕННЯ 7 ЛИСТОПАДА

 

 

Детальніше...

 

Студенти І курсу ФВМ та ФВГЕП вивчають Історію української культури у музеях Львова.

    У Національному музеї імені Андрея Шептицького відкрили виставку художниці та лауреатки Шевченківської премії Марії Приймаченко. Там представлено понад 60 її робіт. В експозиції виставки - твори із приватної колекції та збірки музею Шептицького.

     Народна художниця України, лауреат Державної премії України ім. Т.Г. Шевченка Марія Приймаченко своєю творчістю відкрила оригінальну сторінку самобутнього мистецтва світової культури. Її виставки з великим успіхом експонувалися у Франції, Канаді, Польщі, Росії, Німеччині та багатьох інших країнах світу. У 1937 році на всесвітній виставці в Парижі Марія Приймаченко отримала золоту медаль, здивувавши своїми картинами мистецький світ...

 

приймаченко

 

Детальніше...

prosha

508

  1264 першокурсники  цього року переступили поріг Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицькго.

Традиційно свято розпочалося урочистою літургією у церкві Святої Трійці,  під час якої настоятель церкви Степан Кащук, священики отець Юрій і отець Микола,  ректорат університету, викладачі, батьки  і студенти-першокурсники  молилися за здоров‘я та успішне навчання.

   Свято продовжилося святковою академією на площі перед головним корпусом університету. В урочистій академії взяли участь численні гості. Привітали  першокурсників директор Державного науково-дослідного інституту ветпрепаратів та кормових добавок Ігор Коцюмбас, директор інституту біології тварин Національної Академії Аграрних Наук України Василь Влізло, начальник головного управління держспоживслужби у Чернівецькій області Олександр Александрюк, начальник головного управління держспоживслужби у Львівській області Євген Баркит, директор Львівської регіональної державної ладораторії ветеринарної медицини Ігор Підганюк, завідувачка кафедри технології молока та молочних продуктів, професор Орися Цісарик,  студентський капелан, отець  Мар’ян Мисаковський,  ректор університету, професор Володимир Стибель.

Детальніше...

Дочірні категорії