EN   UK

 

Детальніше...


Детальніше...

13 листопада студенти I курсу спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» і студенти III курсу спеціальності 181 «Харчові технології» разом із доценткою кафедри біотехнології та радіології О.З. Сварчевською і асистенткою І.І.Двилюк відвідали «Львіварню» – єдиний в Україні музей пивоваріння. У гарно оформлених залах музею екскурсовод розказав з чого починалася історія пива у світі, які особливості мала справа пивоваріння в нашому місті, як пивом лікували людей, хто такі «батяри» та яке відношення вони мали до пива.

Детальніше...

Безымянный1

У середу, 20 листопада 2019 р. о 14.30 год. в аудиторії №6 відбудеться засідання Вченої ради університету. 

1. Про підсумки вступної кампанії 2019 року та завдання щодо забезпечення набору студентів у 2020 році.
Доповідач: відповідальний секретар ПК Данкович Р.С.
2. Організація профорієнтаційної роботи по забезпеченню якісного набору студентів у 2020 р.
Доповідач: перший проректор Турко І.Б.
3. Про розгляд ліцензійної справи щодо підготовки здобувачів за освітньою програмою першого рівня вищої освіти (бакалавр) спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»
Доповідач: декан ФВГЕП Пеленьо Р.А.
4. Звіт щодо проходження стажування за кордоном викладачів університету за 2019 календарний рік.
Доповідач: декан ФВГЕП доц. Пеленьо Р.А.
5. Щодо присвоєння вченого звання доцента Пундяку Т.О.
Доповідач: учений секретар Конопленко Н.А.
6. Затвердження методичних рекомендацій «Застосування кислотного мийно-дезинфікуючого засобу «Мілкодез» для санітарної обробки доїльного обладнання та молочного інвентаря
Доповідач: декан ФВГЕП доц. Пеленьо Р.А.
7. Щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача кафедри
Доповідач: учений секретар Конопленко Н.А.
8. Різне

Голова Вченої ради
професор В. В.СТИБЕЛЬ

 

14 листопада у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького відразу відбулося кілька подій: стартувала Львівсько-Вроцлавська наукова конференція з діагностики і терапії внутрішніх хвороб тварин, вчена рада університету надала почесне звання Doctor Honoris Causa професору, декану ветеринарного факультету Вроцлавського природничого університету Кшиштофу Куб'яку, та відбулось відкриття іменної дошки докторів Honoris Causa.

Детальніше...

13 11 19

8 листопада студенти та викладачі університету під духовним наставництвом студентського капелана отця Романа Довганя провели паломницьку прощу до Зарваниці.

Детальніше...


Детальніше...

До Дня української писемності та мови, 8 листопада, студенти і викладачі, проректори і ректор ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького взяли участь у щорічній акції "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності".
Детальніше...

main2

Детальніше...

Дочірні категорії