У Національному університеті харчових технологій (НУХТ, м. Київ) відбуваються змагання кращих знавців біотехнології серед наукової молоді України. Щороку учасниками другого туру Всеукраїнської олімпіади з біотехнології є наші студенти-біотехнологи (ФХТБ). Цьогоріч олімпіада відбувалась з 24-го по 26-те квітня.

Чітка організація заходу, наполегливість, старанність студентів, традиційний цвіт київських каштанів на тлі сонячного неба допомогли Соломії Чорній (3-й курс), Валерію Кузнєцову, Анні Зозулі (4-й курс) здобути третє загальнокомандне місце.

Для участі в олімпіаді заявлено понад 50 претендентів із 16-ти вищих навчальних закладів України. Серед членів журі – представники нашого закладу: доценти кафедри біотехнології та радіології Наталя Шемедюк та Ольга Швед. Голова журі, завідувач кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ, професор, доктор біологічних наук, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, голова комісії з біотехнології науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України Тетяна Пирог відмітила високий рівень знань учасників, а також позитивну тенденцію якості написання олімпіадних робіт з року в рік.
Для студентів, з метою відпочинку та ознайомлення з чудовим містом Києвом, організовано екскурсії на ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум», «Дарниця» та до Зоологічного музею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Організатори і спонсори вітали усіх, побажали студентам успіху та наснаги. Команди учасників отримали корисні та пам’ятні призи – підручники авторства колективу кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ, подарунки від спонсора олімпіади – фармацевтичної корпорації «Артеріум».
Колектив кафедри біотехнології та радіології ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького вдячний організаторам НУХТ за високий рівень проведення олімпіади, гостинність київських колег!

Щиро вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів!!!
К.б.н., доц. кафедри біотехнології та радіології Наталя Шемедюк.