З 23 по 27 квітня 2018 р. відбулося стажування української групи науковців на базі найбільшої у Франції ветеринарної школи - Vet Agro Sup (м. Ліон). В складі делегації Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького представляв д.вет.н, в.о. завідувача кафедри ветеринарно-санітарного інспектування Сімонов М. Р.

Мета проекту - покращення якості продукції агро-продовольчого комплексу у країнах, що стали асоційованими членами Європейського Союзу шляхом покращення навчання спеціалістів.
В перший день відбулося ознайомлення зі структурою навчального закладу, його історією, особливостями навчального процесу та розпочато роботу над реалізацією плану проекту.

Наступним кроком було вивчення вимог стандарту ISO 17025 у редакції 2017 року та його взаємозв’язок зі стандартом ISO 9001, які в повному обсязі виклала відповідальна по якості Армель Шау.

Важливим етапом навчання було ознайомлення із принципами роботи та реалізацією стандарту GLP (Good Laboratory Practice), яке провела Ванесса Нето – директор метрологічної служби та якості ветеринарної школи Vet Agro Sup.

Всі учасники проекту отримали можливість переконатися у застосуванні стандартів лабораторної практики в умовах рутинної роботи. Зокрема, з допомогою Роберта Жерара, провели метрологічну повірку приладів, взяли участь в аудиті лабораторій ветеринарної школи та ознайомилися з її приладним забезпеченням.

На кінець стажування учасники проекту ознайомилися з вимогами стандарту ISO 45001, котрий у березні 2018 року замінив стандарт OHSAS 18001.