02 12 10 20

Як ми вже писали, вперше в історії України закордонний вищий навчальний заклад присвоїв титул Doctoris Honoris Causaв галузі ветеринарної медицини українському вченому –  професорові, ректору Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького Володимирові Стибелю.
      А минулого тижня з Любліна до Львова надійшла бандероль з дипломом  Doctoris Honoris Causa, де вписано польською мовою та латиною  ім'я професора, ректора ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького Володимира Стибеля, книга про нього, видана вченими Природничого університету у м.Любліні (РП),  численні привітання від польських  колег та фотографії зі святкового сенату  з нагоди надання високого звання .

Диплом  Doctoris Honoris Causa можна буде побачити  у музеї університету, де  він і буде зберігатися.

01 12 10 2020

Ще раз вітаємо  ректора нашого університету, професора Володимира Стибеля  з присвоєнням йому звання  Doctoris Honoris Causa

Пресслужба