EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru


12-13 травня в інноваційному парку UNIT. City (м. Київ) відбувсязахід Student Agritech Challenge. Student Agritech Challenge – хакатон (30-ти годинний марафон), на якому студенти представляли інноваційні ідеї з оптимізації та автоматизації виробництва.

Наш університет представляли студенти факультету ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ 1 курсу ОС «магістр» спеціалізації «ТЕХНОЛОГІЇ ЗБЕРІГАННЯ, КОНСЕРВУВАННЯ ТА ПЕРЕРОБКИ МОЛОКА»: Кушнір Ірина, Лісовська Юлія, Якимів Ольга, Іваницька Мар’яна, Храбко Ганна та ст. викладач кафедри технології молока і молочних продуктів Мусій Л.Я.
Організатором Student Agritech Challenge виступав агро холдинг ПАТ «Миронівський хлібопродукт», що є лідером з виробництва курятини, а також спеціалізується на вирощуванні зернових та іншій аграрній діяльності (виробництво м’ясо-ковбасних виробів та м’ясних виробів, готових до вживання).

На хакатон було зареєстровано 124 учасники, з яких сформовано 21 команда. Всі команди мали профільне завдання в рамках одного великого кейса. Завданням було розробити атоматизовану лінію подачі комбікорму від бункерів-накопичувачів до бункерів, які знаходяться біля кожного пташника. Кожній команді допомагали досвідчені ментори. Результатом роботи було за 30 годин вирішити цю проблему, підготувати презентацію і презентувати рішення кейса перед членами журі.


Наша команда Best Project прекрасно справилася із завданням і представила цікавий проект, використовуючи стрічковий конвеєр із датчиками, які сповіщатимуть про заповнення, випорожнення і мінімальну кількість комбікорму у бункері.

СТУДЕНТИ не соромтеся творчо підходити до вирішень задач та проблем, інновації завжди пов’язані з нестандартними!!!!

Ст. викладач, к.т.н. Мусій Л.Я.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru