EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru


17 травня 2018 року у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбулася експертна зустріч з представниками Держпродспоживслужби, в якій приймали участь доценти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького Хромова М.В. та Білик О.Я. Тема експертної зустрічі: «Новації у державному контролі за дотримання законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Участь у заході взяли заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова, Державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Владислав Андронов, керівники галузевих асоціацій. Під час відео конференції жваво обговорювали Закон України «Про державний контроль за дотримання законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» (№2042), який набув чинності 4 квітня 2018 року.


Крім того, учасники засідання обговорили питання для першочергового вирішення: повноваження органів виконавчої влади у сфері державного контролю та основні засади діяльності компетентного органу у сфері державного контролю; обов’язки, права державних інспекторів та державних ветеринарних інспекторів та вимоги до них; права та обов’язки операторів ринку; принципи та вимоги до здійснення державного контролю;вимоги до методів (методик) відбору зразків та їх простих та/або лабораторних досліджень (випробувань) для цілей державного контролю; планування державного контролю; відповідальність за порушення цього Закону, законодавства про харчові продукти та корми.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru