З 30.05. по 03. 06. 2018 р. в м. Егер (Республіка Угорщина) відбувся XVIIІ Східно-Європейський буятричний конгрес.
У роботі конгресу взяли участь 260 науковців із 17 країн, зокрема Австрії, Словакії, Словенії, Чеської Республіки, Німеччини, Туреччини, Румунії, Китаю, Польщі, Італії, України, Аргентини, Хорватії, Данії, Катаро, США, Угорщини.

Україну представляли професор Влізло В.В. (Інститут біології тварин НААН), професор Слівінська Л.Г. (Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького), професор Сахнюк В.В. (Білоцерківський національний аграрний університет).
На конгресі були заслухані 47 усних доповідей та відбулися наукові дискусії між науковцями представлених країн. Крім того, працювали постер-секції, де з 49 представлених доповідей 15 – з України, зокрема 3 – результати наукових досліджень кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького.
Культурна програма конгресу була представлена фольклорними виступами молоді м. Егер. Місто Егер – старовинне угорське курортне місто. Воно славиться цілющими термальними купальнями, красивою архітектурою, героїчною історією, унікальними видами вина.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам конгресу, зокрема професору Ottó Szenci за створену позитивну атмосферу під час роботи конгресу та видання матеріалів.