Минуло п’ять років від дня смерті Романа Богдановича Флюнта, кандидата ветеринарних наук, доцента кафедри епізоотології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.

Народився Роман Флюнт 17 січня 1968р. в с. Модричі Дрогобицького району Львівської області в сім´ї селянина. У 1992 році закінчив з відзнакою Львівський зооветеринарний інститут із спеціальності «Ветеринарія». Після закінчення Львівського зооветеринарного інституту з 1992 р. по 1994 р. працював старшим лаборантом кафедри акушерства. З 1994 р. по 2005 р. – асистент кафедри епізоотології.
У 2004 р. Роман Богданович під керівництвом доктора біологічних наук, заслуженого діяча науки і техніки України, професора Романа Петровича Маслянка захистив кандидатську дисертацію на тему: «Імунофізіологічний статус організму корів та їх телят з різними строками гестації» зі спеціальності – фізіологія людини і тварини. З 2006 р. по 2008 р. – старший викладач, з 2008 – доцент.
Флюнт Р.Б. був високоосвіченою, чуйною людиною, великим патріотом України. Своїми добрими справами, сумлінним і відповідальним ставленням до роботи Роман Богданович заслужив глибоку повагу та шану і користувався високим авторитетом серед професорсько-викладацького колективу, студентства які його оточували, працювали, вчилися, спілкувалися з ним. Пам'ять про людину рідкісної доброти та порядності, великого трудівника на науковій і педагогічній ниві, наставника студентської молоді назавжди залишиться у серцях його рідних, близьких, колег, вихованців.

Колектив кафедри епізоотології