8 червня 2018 року на кафедрі біотехнології та радіології відбулась визначна подія – захист дипломних робіт! Впродовж чотирьох років навчання студенти наполегливо працювали над здобуттям фаху БІОТЕХНОЛОГА.

Біотехнолог – це новий і перспективний фах, важка праця над яким сприяє результату, що може бути переломним для розвитку і майбутнього світу. Бажаємо студентам успіху на вірно обраній професійній стежині, подальшого самовдосконалення, визнання. Адже всі наші випускники розумні, талановиті, креативні. Тільки люди, які люблять свою справу, повністю віддаються їй, можуть досягнути успіху в професії.

Запрошуємо студентів на навчання у магістратуру, після закінчення якої вони матимуть ширший вибір професійної діяльності.
Здійснення найзаповітніших мрій!!!

Кафедра біотехнології та радіології