У четвер, 31 березня 2022 р. об 11:00 год. (актова зала)

відбудеться засідання Вченої ради Університету

1. Про підсумки наукової роботи та науково-технічної діяльності Університету за 2021 рік та основні напрями і завдання на 2022 рік.

Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О. М.

1. Про затвердження Положення про порядок присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення про присудження ступеня доктора філософії у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О. М.

1. Про затвердження Положення про електронний архів (інституційний репозитарій) Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О. М.

1. Про затвердження Положення про рекламний відділ Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Доповідач: перший проректор Турко І. Б.

1. Про проєкт Положення про організацію освітнього процесу у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

1. Про проєкт Положення про ІТ-курси у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

1. Про внесення змін до графіку навчального процесу на 2021-2022 н.р.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

1. Про внесення змін до освітньо-професійних програм.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

1. Про завершення 2021-2022 навчального року.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

1. Організація підвищення кваліфікації (стажування) науково-педагогічних і педагогічних працівників інших закладів освіти у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Доповідач: декан ФГРЗ Пеленьо Р. А.

1. Про проєкт Положення про відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Доповідач: доц. Галух Б. І.

1. Про прийняття рішення про видачу диплому доктора філософії Саіду В. С.

Доповідач: відповідальна за забезпечення діяльності разових спеціалізованих вчених рад із присудження ступеня доктора філософії Мазур І. Я.

1. Про проходження дистанційного стажування за кордоном Паскевич Г. А. та Дружбяка А. Й.

Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

1. Різне.

Голова Вченої ради,