3-7 червня 2022 р. відбувся ресертифікаційний аудит на відповідність сертифікованої системи менеджменту якості ISO 9001:2015 Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького. Аудит провели представники міжнародного органу сертифікації United Registrar of Systems (URS), що акредитований UKAS (United Kingdom Accreditation Service), провідний аудитор – Міняйло Віталій та керівник ТОВ «Юнайтед регістрар оф системс Україна» Сімінькович Олександр.

Відповідно до плану виконано аудит процесів та перевірено: вище керівництво; відповідального за систему менеджменту якості; відділ забезпечення якості освіти та акредитації; відділ державних закупівель та договірної роботи; відділ кадрів; бухгалтерію; лабораторію технічних засобів навчання; навчально-методичний відділ; факультет громадського розвитку та здоров’я; науково-дослідну частину; адміністративно-господарську діяльність; канцелярію.

Під час заключної наради провідний аудитор органу сертифікації Міняйло Віталій зазначив, що керівництво університету наочно демонструє лідерство і прихильність до вдосконалення системи забезпечення якості, зосередженість на якості надання освітніх послуг та розвитку наукової діяльності. Система менеджменту якості Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького підтримується, результативна та відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Аудитори привітали Університет з успішним проходження ресертифікаційного аудиту, побажали й надалі стверджувати міцну позицію в освітньому середовищі.