ШАНОВНІ ДРУЗІ-ВИПУСКНИКИ! ДОРОГА УНІВЕРСИТЕТСЬКА РОДИНО!

Традиційно у першу п’ятницю червня линуть спогадами до своєї Alma Mater випускники нашого університету.
За роки навчання у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького стіни навчальних корпусів та гуртожитків на вулицях Пекарській і Левицького стали другим рідним домом, до якого хочеться повертатися знову і знову. Тут ми здобули добру освіту, знайшли вірних друзів, а багато хто переживав і перше кохання.
Наш університет назавжди з нами у серці! І ми завжди раді вітати в його стінах наших випускників. Сьогодні особливо щиро вітаю випускників 1967, 1972, 1977, 1982, 1987, 1992, 1997, 2002, 2007, 2012 років випуску.
Бажаю всім ПЕРЕМОГИ, міцного здоров’я, ясного неба та віри у славне майбутнє нашої України!
З повагою
Володимир Стибель, професор, член-кореспондент НААН України, ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького