Колектив Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького висловлює ЩИРІ співчуття ректорові університету, доктору ветеринарних наук, професорові, член-кореспонденту НААН України, заслуженому діячеві науки і техніки України Володимирові Стибелю з приводу тяжкої та невимовної втрати – смерті рідного брата Ігоря.

Нехай добрий, світлий спомин про Вашого брата назавжди залишиться у серцях рідних, колег – усіх, хто його знав, любив і шанував. Нехай Всевишній дасть сили Вам і Вашим близьким пережити біль втрати рідної людини. Жодні слова не зможуть його вгамувати, але ми щиро поділяємо Ваше горе, сумуємо разом із Вами та підтримуємо Вас у годину скорботи.

Вічна та світла пам’ять!