У червні 2022 р. Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького успішно пройшов ресертифікаційний аудит на відповідність сертифікованої системи менеджменту якості ISO 9001:2015. Ця подія ознаменувалася урочистим врученням сертифікату відповідності вимогам стандарту ISO 9001-2015 під час засідання Вченої ради університету 28.06.2022р.

Отриманий сертифікат засвідчив дієвість системи менеджменту якості SO 9001: 2015 та розширив можливості Університету у сфері вищої освіти, наукової та науково-технічної діяльність (Higher education activities, scientific and scientific-technical activity). Підтвердження відповідності системи менеджменту якості Університету проведено міжнародним органом сертифікації United Registrar of Systems (URS).
Під час вручення сертифікату керівник ТОВ «United Registrar of Systems Ukraine» Сімінькович Олександр відзначив високий рівень системності та лідерства в діях керівництва Університету, інтеграцію вимог стандарту в освітні процеси та залучення усіх працівників до відповідальності за якість освітньої та науково-технічної діяльності.
Сертифікат відповідності ISO 9001:2015 підтверджує визнання якості послуг, створює довіру до діяльності Університету, надає можливість бути конкурентоздатним на міжна¬родному рівні.