Колектив Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького висловлює щирі співчуття співробітниці кафедри гігієни, санітарії та загальної ветеринарної профілактики імені М.В.  Демчука Світлані Гаврилів з приводу героїчної загибелі її сина, захисника України – ПЕТРА.

Петро Гаврилів (09.07.2000-02.07.2022). Студент Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка». Учасник львівського осередку ГО «Легіонерський рух». Із початком повномасштабного вторгнення росії, активно займався волонтерською діяльністю. Згодом вступив до лав добровольчого батальйону територіальної оборони «Реванш»  щоб боронити Україну від російських окупантів. 9 липня, в день поховання, Юнакові мало би виповнитись 22 роки….

Вічна пам’ять і слава Українському Воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!