01

Щорічно у День української писемності та мови мільйони українців у всьому світі приєднуються до найбільшого українськомовного флешмобу. Не стоїть осторонь і наш університет, працівники та студенти якого вже вкотре за доброю традицією взяли участь у написанні Радіодиктанту національної єдності.

Цьогорічний Радіодиктант – це перш за все акція єднання, адже мільйони українців зараз вимушено перебувають за межами країни, далеко від рідної домівки. Тому сьогодні особливо важливо згуртуватися, адже ми бачимо, що війна в Україні йде не лише за збереження територій, а й за збереження нашої національної ідентичності. І цей флешмоб – це передусім данина поваги й любові до рідної культури, це можливість об'єднатися у спільнодії попри обставини та відстані.

02

03