зображення viber 2023 10 05 12 07 33 861

У середу, 4 жовтня, відбулася робоча зустріч в.о. ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького Івана Парубчака з Директором Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Тетяною Гетьман з нагоди прийдешнього свята – Дня працівників харчової промисловості, яке цьогоріч відзначатиметься 15 жовтня 2013 року.

зображення viber 2023 10 05 12 07 23 198

В обговоренні також взяли участь Голова Львівської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу Михайло Тарнавський, представники Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації, деканеса факультету харчових технологій та біотехнологій Галина Коваль, завідувач кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК, професор Павло Музика.
Присутні домовились про спільне проведення комплексу заходів до Дня працівників харчової промисловості та попередньо узгодили формат святкування, зокрема запланували урочисту частину проведення круглого столу з розглядом проблематики сучасного стану та перспектив ринку харчової та харчопереробної продукції, особливостей експорту продукції сільського господарства в близькому майбутньому та у поствоєнний період.