2043

У вівторок, 10 жовтня, відбулася робоча зустріч в.о. ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького Івана Орестовича Парубчака з представниками компанії «Галицька свіжина». Університет також представляли Андрій Олександрович Бойко – декан біолого-технологічного факультету, Галина Михайлівна Коваль – деканеса факультету харчових технологій та біотехнологій, Уляна Романівна Драчук – завідувачка кафедри технології м’яса, м’ясних та олійно-жирових виробів, Алла Вікторівна Винярська – доцент кафедри фармакології та токсикології.

56797

6786
Обговорили перспективні напрями подальшої співпраці, зокрема можливість здобувачів вищої освіти Університету проходити виробничу практику впровадження елементів дуальної освіти з окремих освітніх програм.
Компанія «Галицька свіжина» висловила зацікавленість і в подальшому працевлаштуванні випускників Університету. Узгодили подальші кроки співпраці, найближчим часом запланували відвідини представниками Університету об’єктів виробництва продукції компанії, а також розроблення положень для підписання меморандуму про співпрацю між Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького та компанією «Галицька свіжина».