610

Це свято має свою історію і з огляду на це його відзначають двічі на рік. Міжнародний день молоді ми вже святкували 12 серпня, а сьогодні маємо нагоду привітати всю молодь і тих, хто, попри вік, залишається молодим душею, зі Всесвітнім днем молоді.
Як відомо, молоді люди – це свого роду дзеркало суспільства. Адже з того, якою є сучасна молодь, як вона мислить, якими цінностями керується, які пріоритети та плани має, можна зрозуміти, яких зусиль доклали їхні сім’ї, педагоги, соціум, і водночас спрогнозувати, яким буде майбутнє держави, оскільки сьогоднішній молоді творити наше завтра.
Хочу побажати студентству нашої Alma mater й усім, хто зараз має статус студент, цілеспрямованості, наснаги та наполегливості у досягненні поставлених завдань, успішної реалізації планів, невгамовного ентузіазму, здоров’я та процвітання у мирній і заможній Україні.

В. о. ректора Іван ПАРУБЧАК