photo 2024 02 22 13 56 59

21 лютого 2024 року Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відвідав військовий 420 окремого стрілецького батальйону 69 єгерської бригади. На зустрічі з керівництвом Університету воїн висловив подяку за підтримку і передані його підрозділу необхідні речі та обладнання.

Військовому стало відомо, що до збору на потреби 420 окремого стрілецького батальйону долучився школяр, який задонатив 6 000 грн, щоб допомогти нашим збройним силам. Для юного волонтера воїни на знак вдячності передали прапор України зі своїми підписами та шеврони.

Сила та міць української держави – у єдності армії та народу. Внесок кожного українця важливий, навіть гривня, пожертвувана на потреби Збройних Сил України, стає підтримкою чи засобом, що наближає перемогу. Тож, будьмо сильними, одностайними, витривалими та невтомними. Тримаймо стрій!