12796 01

22 березня 2024 року відбулося звітно-виборне засідання Профспілкового комітету студентів та аспірантів Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. Присутні у складі виконувача обов’язків ректора Університету, професора Івана Парубчака, представника Львівського обласного Профспілкового комітету агропромислового комплексу, студентів та аспірантів заслухали звіт про проведену роботу голови профкому студентів та аспірантів Ліни Вислоцької.

Учасники зібрання, зокрема в.о. ректора Іван Парубчак особисто подякував Ліні Вислоцькій за діяльність та активність на цій посаді, при нагоді привітав колегу з Днем народження та побажав подальших успіхів у різних сферах життя.

Пресслужба