1

Упродовж кількох днів поспіль виконувач обов’язків ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, професор Іван Парубчак з представниками колегії студентів Університету в межах робочого візиту відвідав керівників департаментів освіти і науки військових адміністрацій Закарпатської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Зустрічі відбулися в контексті профорієнтаційної діяльності Університету, зокрема проведення в нашій Аlma mater дня відкритих дверей у найближчу неділю, 21 квітня 2024 року, в актовій залі ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького. Комунікація стосувалася поширення інформації про цікаву й актуальну подію, яку організовує Університет для майбутніх здобувачів, серед регіональних учасників середньої та спеціальної освіти.

1

Пресслужба