26 листопада у нашому університеті відбулася презентація стипендіальної програми «Нове зернятко», яку оголосила компанія «Агропродсервіс» для вісьмох аграрних ВЗО. Представник компанії Василь Тимчишин наголосив, що керівництво «Агропродхолдингу» обрало наш університет не випадково. У компанії, яка має повний цикл вирощування і переробки сільськогосподарської продукції,  працюють випускники Львівського національного університету ветеринарної медицини імені С.З.Ґжицького на керівних посадах.

Як розповів Василь Тимчишин, компанія «Агропродхолдинг» вже чотрири роки  надає іменні стипендії студентам агарних університетів. Основна мета програми – стимулювати обдаровану молодь вести наукову та дослідницьку роботу, як в рамках вишів,  так і на базі компанії «Агроподсервіс», розвивати власний поотенціал та у майбутньому – допомогти знайти роботу  в обраних студентами напрямах.

Стипендіальна програма «Нове зернятко» –2019  – це 16 іменних стипендій по 2000 грн. щомісяця длястудентів 3-6  курсів, які прагнуть себе реалізувати на практиці, проводити наукові дослідження на базі «Агропродсервісу», а в майбутньому знайти роботу в аграрномк секторі України.

Претенденти мають подати документи до 15 грудня 2018 року. Спочатку документи подаються до уповноважених представників ВЗО. У Нашому університеті  таким представником є викладач Ірина Сливка. Далі  їх розглядатиме конкурсна комісія  «Агропродсервісу» і результати будуть оголошені 30 грудня 2018 року.

Повне положення, перелік необхідних документів та порядок подання для участі у конкурсi можна подивитися на сторінці Стипендіальної програми «Нове зернятко» :www.novezernyatko.com/stypendialna-programa/, або  www.lvet.edu.ua у розділі «Наука/ Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених».

Пркс-служба ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького