З метою інформування учнівської молоді про світ професій, шляхи їх набуття, умови та права при вступі у навчальні заклади, потребу ринку в кадрах фахівці Рівненського обласного та Івано-Франківського центрів зайнятості щороку організовують і проводять Ярмарок професій. Зокрема, у листопаді працівники Центру профорієтаційної роботи та викладачі університету взяли участь у таких заходах у містах Радивилів, Млинів та Рогатин.

Мета профорієнтаційного заходу під назвою «Ярмарок професій» – допомогти молодим людям свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у різномаїті професій, надати інформацію про особливості і переваги актуальних професій, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники грамотно будували свій професійний план.
Презентуючи наш ЗВО, викладачі університету розповідали про умови вступу та терміни навчання, кваліфікації, спеціальності, які можна здобути, вартість навчання, стан матеріально-технічної бази, організацію дозвілля тощо. Молодь мала змогу поспілкуватися з представниками нашого університету та поставити запитання, які виникли під час профорієнтаційного заходу. Докладнішу інформацію випускники шкіл отримали у роздаткових матеріалах: буклетах, плакатах і брошурах.
Проведення таких заходів службою зайнятості вже стало доброю традицією, оскільки допомагає молоді зорієнтуватися у світі професій, а як відомо, правильний вибір професії означає знайти своє місце в житті.

Оксана Білик, керівник Центру профорієнтаційної роботи