LOGO fhtb

доцентка, кандидатка технічних наук Мусій Любов Ярославівна

fb      іnstagram       e mail       (032) 239-26-49

1

Фестиваль художньої творчості студентів першого курсу ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького «Нові таланти університету» – це завжди грандіозна і довгоочікувана подія у стінах нашого Університету. Не став винятком і цьогорічний фестиваль.

03 жовтня глядачів в актовій залі Університету вражали: проникливе декламування лірики Ліни Костенко у виконанні Орислави Федунів, Василя Симоненка у виконанні Бориса Гримака, Тараса Шевченка у виконанні Антонія Горбаня; віртуозна гра на кларнеті Владислава Долганського.

Факультет харчових технологій та біотехнології бажає усім розвивати свої творчі здібності, вірити у свої сили, досягати успіхів у навчанні та перемагати у майбутніх конкурсах, що обов’язково будуть проводитися у дружньому колі однодумців ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького!

Відео№1

Відео №2