LOGO fhtb

доцентка, кандидатка технічних наук Мусій Любов Ярославівна

fb      іnstagram       e mail       (032) 239-26-49

1

13 жовтня декан факультету харчових технологій та біотехнології Галина Коваль та заступники декана Оксана Білик та Любов Мусій взяли участь в урочистому заході, присвяченому Дню працівників харчової промисловості, який відбувався на базі Львівського фахового коледжу харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій. Кращим працівникам галузі вручено подяки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та вітальні листи Міністерства аграрної політики та продовольства України.

1

В рамках заходу відбувся круглий стіл на тему «Дуальна освіта як основа успішної кар’єри». Учасники круглого столу обговорили низку важливих питань, включаючи розвиток програм дуальної освіти, співпрацю між освітніми установами та підприємствами, а також переваги для студентів та підприємств галузі. «Результат будь-якого бізнесу залежить від злагодженої роботи компетентних працівників. Дуальна освіта дозволяє формувати необхідні компетенції у майбутніх фахівців уже з моменту вступу до навчальних закладів. У налагодженні цього процесу велику роль відіграє ефективна співпраця бізнесу з навчальним закладом і спільне розроблення програми навчання. Лише у такому випадку пропозиція кадрів буде відповідати запитам майбутнього роботодавця» - зазначила Тетяна Гетьман, директор департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

Любов Мусій