LOGO fhtb

доцентка, кандидатка технічних наук Мусій Любов Ярославівна

fb      іnstagram       e mail       (032) 239-26-49

1 3

09 листопада 2023 року студенти 3–4 курсів спеціальності 181 Харчові технології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького вперше відвідали компанію “Галицька Свіжина”. З метою закріплення набутих під час навчання теоретичних знань для студентів проведено пізнавальну екскурсію на підприємстві, на якій вони ознайомилися з умовами та особливостями праці на різних технологічних лініях, зі сучасними технологіями, обладнанням та процесами виробництва.

2 3

3 2
Також студенти, спостерігаючи за роботою фахівців компанії, поглибили знання, здобуті на лекціях, деякі з них використали на практиці та набули нового досвіду, який стане корисним для найближчого працевлаштування. У всіх учасників екскурсії залишилися чудові спогади, позитивні враження та емоції.
Щиро вдячні засновнику компанії “Галицька Свіжина” Тарасу Лисому та керівникам усіх виробничих підрозділів за теплий прийом.

4

Допис підготувала Галина Коваль, декан факультету харчових технологій та біотехнології
Фото Галини Коваль